Mraclin u smiraj utakmice slomio otpor Vatrogasca

17.03.2019. / Sportska redakcija

Nogometaši Mraclina i u drugoj proljetnoj utakmici upisali su pobjedu. Nakon Zvekovca na otvaranju proljetnog dijela prvenstva, u Novoj je grabi svladana momčad Vatrogasca. Tvrda i čvrsta utakmica odlučena je u posljednjim minutama susreta, kada je domaća momčad uspjela slomiti otpor gostiju iz Kobilića za pobjedu od 2:0.

Mraclin je većim dijelom utakmice bio bolja i opasnija momčad, no mreža vratara Vatrogasca Matije Caputa ostajala bi netaknutom. Ipak, konstantni pritisak domaće momčadi urodio je plodom u samoj završnici susreta kada su postigli oba zgoditka.

Najprije je u 89. minuti preciznim udarcem s 18 metara vratara Caputa svladao Ivan Kos, a nekoliko trenutaka kasnije za veliko slavlje domaćih navijača pobrinuo se Matej Čičak.

1.ŽNL, 16. KOLO
NK MRACLIN – NK VATROGASAC 2:0 (0:0)
STRIJELCI: 1:0 I. Kos (89), 2:0 Čičak (90)
NK MRACLIN: Štuban, Petravić (od 86. Guduraš), Dolibašić (od 68. Starčević), Domitrović, Cvetnić (od 75. Čičak), Onić, Kos, Ćevid, Vrdoljak (od 33. Đurašin), M. Kos, Jurić. TRENER: Marko Pancirov
NK VATROGASAC: Caput, Čumpek, Muhić, Kontić, Sambol (od 69. Grilec), Šošić, Klarić, Fabečić (od 55. Novak), Čavar, Kadoić (od 88. Kovačić), Krasnić. TRENER: Nino Matković

Mraclin u smiraj utakmice slomio otpor Vatrogasca Mraclin u smiraj utakmice slomio otpor Vatrogasca Mraclin u smiraj utakmice slomio otpor Vatrogasca Mraclin u smiraj utakmice slomio otpor Vatrogasca