Mraclin bez popusta za Mladost

21.05.2018. / Sportska redakcija

Nogometaši Mraclina nisu dozvolili iznenađenje u susretu 26. kola Prve županijske lige u kojem su ugostili Mladost, kojoj „gori pod petama“. Bez obzira na to domaći nogometaši nisu podcijenili goste iz Obrezine koje su kući otpratili s tri pogotka u mreži. Nakon devedeset minuta bilo je 3:0 za Mraclin.

Bila je to nadasve fer i korektna utakmica, u kojoj se na prvi pogodak čekalo do 25. minute utakmice. Do tada je to bila utakmica bez „njuha i mirisa“, u kojoj do tada nije zabilježen niti jedan ozbiljniji udarac. Tada je na spavanju gostujućeg vratara Tomića ulovio Ćevid iz slobodnog udarca s nekih dvadesetak metara.

Sve nade gostiju u nastavku susreta srušili su Bartolović i Domitrović, čime je nastavljena lijepa serija slavlja Mraclina pred domaćim kibicima.