Minimalan poraz Gradića od Gaja

15.10.2018. / Sportska redakcija

Pružili su nogometaši Gradića pod vodstvom novog trenera Vlade Horvata, koji je susret pratio iza ograde zbog jednomjesečne suspenzije dobru partiju protiv Gaja iz Mača. Nažalost, dobar dojam nije im donio bodove, jer doživjeli su minimalan poraz od 1:0. Prema prikazanome, nezasluženo, no nogomet se igra za golove, a gosti su postigli baš taj jedan koji im je donio tri boda.

Do pobjedničkog zgoditka gosti su stigli iz prestrogo dosuđenog kaznenog udarca u 41. minuti, kojeg je u pogodak pretvorio Davor Iskrić. U nastavku susreta Gradićani su u više navrata ozbiljno zaprijetili, no do promjene rezultata ipak nije došlo, te će domaći igrači bodove spasa trebati potražiti u nekoj od sljedećih utakmica. Budu li imali pristup kao i jučer, navijači su uvjereni kako niti rezultat neće izostati.

4. NL, 10. KOLO
NK GRADIĆI – NK GAJ 0:1 (0:1)
STRIJELAC: Iskrić (41- 11m)
NK GRADIĆI: Tomljenović, Krstanović, Milanović, Rajić, Župetić (od 57. Abazi), Perić (od 57. Štefner), Furić (od 66. Cedrick), Božić, Zagorec, Hajduk, Budimir. TRENER: Vlado Horvat
NK GAJ: Andreas Trčak, Čavala, Kralj, Krpanec, Blagec (od 72. Vujica), Kipa (od 46. Kresonja), Oraić, Šćuric, Kreber (od 65. Martinić), Iskrić (od 90. Benčić), Bobinec (od 84. Andrija Trčak). TRENER: Danijel Tomašković

Minimalan poraz Gradića od Gaja Minimalan poraz Gradića od Gaja Minimalan poraz Gradića od Gaja