Lukavec zgoditkom Skorina svladao Kupinec

22.04.2019. / Sportska redakcija

Teže od očekivanog nogometaši Lukavca upisali su pobjedu nad Kupincem. Slavili su domaći igrači s 1:0 zgoditkom Skorina u 89. minuti s bijele točke.

U prvom dijelu malo je toga štimalo u igri domaće momčadi, koja nije ozbiljnije zaprijetila prema gostujućem golu, dok su gosti u ranoj fazi utakmice zatresli gredu Luterova gola. Nezadovoljni su bili i domaći navijači, koji su u velikom broju pohodili utakmicu. Drugih 45. minuta donijelo je daleko bolju igru domaće momčadi, koja je inicijativu naplatila u 89. minuti kada je u kaznenom prostoru gostiju srušen Britvec, a siguran realizator najstrože kazne bio je Skorin.

Pobjedom Lukavec pred prvim pratiteljem Dinamom iz Jakovlja ima četiri boda prednosti.

JŽNL, 22. KOLO
NK LUKAVEC – NK KUPINEC 1:0 (0:0)
STRIJELAC: 1:0 Skorin (89- 11m)
NK LUKAVEC: Luter, V. Borković, Grdenić, Maslač, Britvec, Mihanović, L. Borković, Skorin (od 90. Hldni), Tuka, Augustić (od 56. Peršin), Krpečanec. TRENER: Slaven Batovanja
NK KUPINEC: Bolšec, Maretić, Španić, Vulje, I. Petković, M. Golojuh, Herceg, Popović, N. Golojuh (od 77. Juratović), Tomić (od 59. M. Petković), Samarđija. TRENER: Stjepan Pušćak

Lukavec zgoditkom Skorina svladao Kupinec Lukavec zgoditkom Skorina svladao Kupinec Lukavec zgoditkom Skorina svladao Kupinec Lukavec zgoditkom Skorina svladao Kupinec Lukavec zgoditkom Skorina svladao Kupinec