Lomnica zaustavila Poletov niz

19.09.2018. / Sportska redakcija

Nogometaši Poleta sjajno su otvorili povratničku sezonu u Jedinstvenu županijsku ligu. U pet su odigranih kola ostvarili četiri pobjede i remi u susretu protiv Lukavca. Nastavak rezultatskog niza očekivao se i u susretu protiv mlade momčadi Lomnice.

No, pristup lako ćemo nije urodio plodom, te su bodovi otišli put Lomnice gdje se nakon dvije uzastopne pobjede puno lakše diše. Lomnicu je u jeku domaćih napada u vodstvo pogotkom u 32. minuti doveo Jukić- Sunarić, da bi Pejak početkom nastavka poravnao rezultat, koji je na mlin Lomnice ponovno u 62. minuti vratio Arbanas, nakon čega se rezultat više nije mijenjao.

Kiks Poleta iskoristio je Lukavec koji se pobjedom protiv Vatrogasca (2:1) popravno sa Cipekima po broju bodova, a uz bok njima ove je sezone i probuđeni Klas, koji je u današnjem susretu remizirao sa Stupnikom odigravši 1:1.