Leo Hladni 'ohladio' Bunu u Novom Čiču, Vatrogasac u Kobiliću zaustavio lidera, smjena trenera u Turopolju, 'petarda' Posavca u mreži Brckog

03.11.2022. / Damir Žbulj

Nogometaši Turopolja nisu na svom terenu uspjeli svladati Rakovec, gosti su slavili 0:1 pogotkom Grgoića u finišu prvog dijela. Nakon utakmice trener Vlado Horvat napustio je klupu Turopolja, a Uprava je prihvatila njegovu ostavku, iako je momčad i dalje pri vrhu ljestvice, s tri boda minusa iza vodećeg Kloštra.

Upravo je trećeplasirani Vatrogasac u Kobiliću zaustavio lidera, odigravši bez pobjednika, ali i postignutih golova.

Sjajnu sezonu imaju i nogometaši Bune, ali na gostovanju u Novom Čiču kod Dinamo Hidrela upisali su drugi ovosezonski poraz. Leo Hladni je bio junak domaćih navijača, za konačnih 1:0 zabio je poslije desetak minuta igre u nastavku.

Buna je tako ostala na 18 osvojenih bodova, koliko imaju i Vatrogasac i Turopolje, dok su Dinamovci četvrtom pobjedom stigli do 13. boda i nalaze se na devetom mjestu.

Odličan posao odradio je i Posavec, koji je pred svojim navijačima deklasirao Brcko te im se primaknuo na samo bod zaostatka. Ivan Radman bio je dvostruki strijelac, a jednom su zabili i Joveš, Vranek i Khudoyberdiev.

U 11. kolu čeka nas nekoliko zanimljivih okršaj, prije svih gostovanje Dinamo Hidrela kod vodećeg Kloštra. Turopolje ide u Vezišće kod Milke Trnine, dok će Vatrogasac gostovati kod Rakovca, a Posavec kod Lonje. Jedino će Buna igrati na svom travnjaku, u nedjelju od 14 sati ugostit će Gaj.