Kurilovec svladao Jarun i stigao na četvrtu poziciju

26.05.2019. / Sportska redakcija

Trećeligaši su u vikendu za nama odradili pretposljednje 33. kolo. Za nogometaše Kurilovca ono je bilo uspješno. Itekako oslabljena domaća momčad koja je zaigrala bez nekoliko standardnih igrača (Matoš, Šarić, Sedlaček) uspjela je pred svojim navijačima svladati s 2:0 Jarun.

Nije to bila odveć kvalitetna utakmica, ono što će se pamtiti su bodovi kojima je momčad Kurilovca preskočila Trnje, te je sada na četvrtom mjestu. U prvom dijelu nije bilo nekih izglednih prilika, te su mreže mirovale. Ulaskom Čureka i Humeljaka, domaća je momčad postala opasnija i konkretnija što je rezultiralo s dva pogotka u mreži gostiju.

Maks Slunjski u 61. minuti doveo je Kurilovec u vodstvo, čije je vodstvo u 81. minuti podebljao Petar Lucijan Čurek.

Pobjedom nad Zagrebom od 2:1, Vinogradar je osigurao treću uzastopnu titulu, dok su u ostalim susretima postignuti sljedeći rezultati; Dugo Selo-Opatija 4:2, Špansko-Trnje 1:0, Jadran-Dubrava Tim kabel 1:2, Zagorec-Novigrad 2:2, Ponikve-HAŠK 1:3, Maksimir-Vrbovec 0:1 i Orijent-Krk 2:0.