Kurilovec napunio mrežu Ponikva, Lukavec slavio golom mladog Ostojića u sudačkoj nadoknadi

12.11.2022. / Damir Žbulj

Nogometaši Kurilovca odigrali su još jednu odličnu utakmicu te su zasluženo i uvjerljivo nadigrali zagrebačke Ponikve! Gosti iz Gajnica nisu imali nikakvih šansi, a sve je krenulo već u prvoj minuti, kad je Ivan Crnov započeo golijadu.

Habil Alili je u 17. minuti povećao prednost, a početkom nastavka je Antonio Ćosić razriješio sve dvojbe.

Aleks Stojaković je 20-ak minuta prije kraja zabio i četvrti pogodak Kurilovčana, dok je Pleha u 78. minuti tek zabio počasni gol za Ponikve, za konačnih 4:1

U prvih 11 bili su Franko Lalić, Tomislav Grdenić, Mijo Šarić, Habil Alili, Ivan Crnov, Vito Pezo, Marin Matoš, Aleks Stojaković, Stjepan Završki, Ante Radoš i Antonio Ćosić. U završnih 15 minuta ušli su i Albin Saiti, Ivan Pušić, Antonio Bakula, Marko Kušec i Marko Ivković.

Sjajno je prošao i Lukavec, doma protiv Gaja iz Mača, jer je pobjednički zgoditak u prvoj minuti sudačke nadoknade postigao Karlo Ostojić.

Gosti su čak i poveli, sredinom prvog dijela, preko Tomislava Haramusteka, ali je ekspresno izjednačio Albert Valentinčić.

Mreže su mirovale sve do samog finiša dvoboja, a junak je bio mladi Ostojić, koji je u rujnu napunio tek 18 godina.

U početnoj postavi bili su Ante Anić, Karlo Ostojić, Josip Žuljević, Filip Turkalj, Hrvoje Humeljak, Luka Sedlaček, Albert Valentinčić, Marijan Grdenić, Ante Banić, Roko Krpan i Nathan Luke Bogadi. Početkom nastavka ušao je Domagoj Matić, tri minute prije kraja Ivan Jurleta, a u drugoj minuti dodanog vremena i 16-godišnji Jurica Mihalinčić.

Ekipa Senada Harambašića stigla je do svojeg 19. boda i nalazi se u sredini ljestvice 3. NL Središte, dok je momčad Slavena Batovanje upisala četvrtu pobjedu za 15. bod sezone.

Dinamo iz Odranskog Obreža igra u nedjelju do 11 sati na svom travnjaku protiv Mladosti iz Petrinje.