Kurilovec još uvijek čeka na domaću pobjedu

16.09.2018. / Sportska redakcija

Niti iz trećeg pokušaja nogometaši Kurilovca nisu došli do pobjede na domaćem terenu. Nakon remija s HAŠK-om (0:0) i Vrbovcem (2:2) i u današnjem unaprijed odigranom susretu šestog kola protiv Orijenta 1919 Kurilovčani su ostali bez pobjede. U susretu s dva kaznena udarca i crvenim kartonom za domaćeg Ivana Ćolića nije bilo pobjednika. Nakon devedeset minuta rezultat je bio 2:2, a nakon susreta u oba tabora bili su nezadovoljni suđenjem.

Susret po domaću momčad nije najbolje krenuo, jer već u četvrtoj minuti našli su se u rezultatskom minusu, kada je Monjac doveo Orijent 1919 u vodstvo. S tim se rezultatom i otišlo na odmor.

Nastavak susreta bio je kud  i kamo bolji i uzbudljiviji. U samo sedam minuta od 59. do 66. Kurilovec je preko Čolića i Muhara koji je bio precizan s bijele točke preokrenuo rezultat u svoju korist.
Nažalost, u 75. minuti jedan nepromišljen potez Čolića (udarac suparnika bez lope, op.a) vratio je goste u igru koji su priliku za poravnanje dobili s bijele točke odakle je nepogrešiv bio Weitzer.

3. HNL, 6. kolo
NK KURILOVEC – HNK ORIJENT 1919 2:2 (0:1)
STRIJELCI:  0:1 Monjac (5), 1:1 Čolić (59), 2:1 Muhar (66-11m), 2:2 Weitzer (75-11m).
NK KURILOVEC: Jelavić, Čurek, Čunčić (cap.), Kelava, Brajko, Sedlaček (od 46. Marelja), Humeljak (od 90. Mandura), Čolić, Krpečanec, Muhar (od 76. J. Rajić), Matoš. TRENER: Perica Vidak
HNK ORIJENT 1919: Herman, Čanković (od 76. Leskur), Jergović (cap.), Andrić, Fumić, Šarković (od 85. Mandić), Weitzer, Monjac, Mioč (od 68. Barišić), Mohorovičić, Vidas. TRENER: Danilo Butorović

Kurilovec još uvijek čeka na domaću pobjedu Kurilovec još uvijek čeka na domaću pobjedu Kurilovec još uvijek čeka na domaću pobjedu Kurilovec još uvijek čeka na domaću pobjedu