Kurilovec izbacio Dugo Selo i izborio finale županijskog Kupa

21.05.2019. / Sportska redakcija

Kurilovec i Dugo Selo nakon prošlotjednog remija u prvenstvenom susretu, danas su ponovno odmjerili snagu. Ovoga puta u Kupu nogometnog saveza Zagrebačke županije, koje je došlo do svoje završnice.

Polufinalni susret umjesto u Kurilovcu odigran je na terenu s umjetnom travom Gradskog stadiona u Velikoj Gorici, gdje u regularnom vremenu nije bilo pobjednika. Nakon odrađenih 90. minuta rezultat je bio 1:1. Oba su pogotka pala u prvom dijelu u kojem je Dugo Selo već u drugoj minuti povelo preko Mikulića, koji je iskoristio poklon domaćeg vratara, dok se Kurilovec u utakmicu vratio u 30. minuti zgoditkom Humeljaka.

U drugih 45. minuta mreže su mirovale, iako su bliže pogotku bili domaći igrači, koji su većim dijelom imali terensku inicijativu. No, mreža gostujućeg vratara ostala je netaknuta te se pristupilo izvođenju jedanaesteraca, gdje su precizniji bili domaći igrači koji su realizirali svih pet udaraca, dok su igrači Dugog Sela promašili u posljednjoj seriji čime je moglo započeti slavlje Kurilovca.

KUP NSZŽ, POLUFINALE
NK KURILOVEC – NK DUGO SELO 1:1, 6:5-11m (1:1)
STRIJELCI: 0:1 Mikulić (2), 1:1 Humeljak (30)
NK KURILOVEC: Demo, Čunčić, Rajić, Kelava, Povoljnjak (od 46. Mandura), Sedlaček (od 64. Roginić), Humeljak, Slunjski, Spudić, Šarić, Matoš. TRENER: Perica Vidak
NK DUGO SELO: Bagarić, Perišić, Salatović, Filipović, Ivančić, Benković, Žabec, Mikulić, Pavlić (od 60. Dadić), Frigan, Stjepanović. TRENER: Damir Biškup

Kurilovec izbacio Dugo Selo i izborio finale županijskog Kupa Kurilovec izbacio Dugo Selo i izborio finale županijskog Kupa Kurilovec izbacio Dugo Selo i izborio finale županijskog Kupa Kurilovec izbacio Dugo Selo i izborio finale županijskog Kupa