Kupa slavila u Banovu kod Bana Jelačića

07.10.2017. / Sportska redakcija

S gostovanja u Banovu nedaleko Vrbovca nogometaši Kupe vraćaju se s tri boda. Domaći Ban Jelačić porazili su s 3:1 čime će minimalno 24 sata provesti na vrhu ljestvice čekajući sutrašnji rasplet susreta između vodećeg Naftaš Ivanića i Graničara iz Tučenika.

Strah i trepet kupske navale, Josip Brajković s dva je pogotka u prvom dijelu primirio domaćine pokazavši im kako su on i njegovi suigrači došli po bodove kojima ih je definitivno u 63. minuti približio Stjepan Poturica povisivši na 3:0. Domaćini, su četiri minute prije kraja realiziravši najstrožu kaznu došli do počasnog pogotka. Siguran realizator s bijele točke bio je Goran Trošić koji je postavio konačnih 3:1.

2. ŽUPANIJSKA LIGA, 9. KOLO
NK BAN JELAČIĆ – NK KUPA 1:3 (0:2)
STRIJELCI: 0:1 Brajković (33), 0:2 Brajković (45), 0:3 Poturica (63), 1:3 Trošić (67- 11m)
NK BAN JELAČIĆ: Jantoljak, D. Tarandek, Šalamun, M. Trošić, Z. Tarandek, Matleković (od 46. Ronjak), G. Trošić, Aračić, Colarić, Mikulić, Palikuća. TRENER: Zoran Tarandek
NK KUPA: Kušević, Ježivit (od 37. Mlinarić), Markuz, Šepčić, Nujić, M. Brajković, Blažinčić (od 57. Klasnić), M. Kuzmić (od 79. I. Kuzmić), Grahovac, J. Brajković, Poturica (od 89. Srbić). TRENER: Josip Kraljević