Kučan, Ivelj i Macukić osvojili medalje u Slavonskom Brodu, velikogoričke nade najuspješnije u Ivancu

21.10.2019. / Damir Žbulj

Mlađa natjecateljska ekipa Karate kluba Velika Gorica nastupila je na Memorijalnom turniru u Ivancu, a naši mlade karatistice i karatisti bili su najuspješniji od 43 kluba sa čak 28 medalja od čega devet zlata, pet srebra i 14 bronci.

Nastupilo je čak 17 natjecateljica i natjecatelja, od devet do 13 godina, u ukupno 29 kategorija.

Zlatni su bili Mia Čunčić- U10 -32kg, Vito Hulina- U12 -35kg, Andro Vuković- U12 -40kg, Vito Hulina- U12 -30kg, Vita Kučan- U12 -36kg, Luka Tačković- U14 -41kg, Katja Braica- U14 -45kg te učenici ekipno U12 i učenice ekipno U12.

Srebro su osvojili Hana Blažičko Petrak- U10 -32kg, Jan Mirenić- U12 -35kg, Matea Kordić- U12 -36kg, Lucija Kirinić- U14 -40kg te mlađe kadetkinje ekipno U14

Broncu su oko vrata stavili Mia Čunčić- U10 -28kg, Hana Blažičko Petrak- U10 -32kg, Luka Lukačić- U12 -45kg, Karlo Bukvić- U12 -45kg, David Lovrinović- U12 -38kg, Andro Vuković- U12 -42kg, Nikola Huzjak- U12 -46kg, Luka Lukačić- U12 -46kg, Nika Mirosavljević- U12 -40kg, Ana Raguž- U12 +40kg, Nika Mirosavljević- U12 -36kg, Katja Braica- U12 -44kg, Nikola Huzjak- U14 -45kg i Ema Filković- U14 -55kg.

Dio starije natjecateljske ekipe nastupio je na turniru u Slavonskom Brodu, na kojem je sudjelovalo 663 natjecatelja iz pet država i 67 klubova.

Nastupilo je pet boraca u kadetskom i juniorskom uzrastu, u isto toliko kategorija

Osvojene su tri medalje, od čega jedno srebro i dvije bronce.

Dominik Kučan (U18) u kategoriji do 68 kilograma izgubio u finalu te osvojio srebro, dok su brončani bili Ivan Ivelj- U16 -52kg i Patrik Macukić- U18 -76kg.

Još su nastupili Lana Smolčić i Ema Novak.

INES I IGOR U ČILEU

Ines Grdenić i Igor Vrban otputovali na Svjetsko prvenstvo u čileanski Santiago, gdje će predstavljati Hrvatsku u uzrastu mlađih seniora do 21 godine.

Ines se bori u svojoj kategoriji -50kg, a Igor u kategoriji +84kg.

Kučan, Ivelj i Macukić osvojili medalje u Slavonskom Brodu, velikogoričke nade najuspješnije u Ivancu Kučan, Ivelj i Macukić osvojili medalje u Slavonskom Brodu, velikogoričke nade najuspješnije u Ivancu Kučan, Ivelj i Macukić osvojili medalje u Slavonskom Brodu, velikogoričke nade najuspješnije u Ivancu Kučan, Ivelj i Macukić osvojili medalje u Slavonskom Brodu, velikogoričke nade najuspješnije u Ivancu Kučan, Ivelj i Macukić osvojili medalje u Slavonskom Brodu, velikogoričke nade najuspješnije u Ivancu Kučan, Ivelj i Macukić osvojili medalje u Slavonskom Brodu, velikogoričke nade najuspješnije u Ivancu