HOK Gorica nastavlja dominaciju

26.11.2018. / Damir Žbulj

U dvoboju osmog kola Prve hrvatske odbojkaške lige Azena nije uspjela doći do iznenađenja protiv gošći iz Zadra. Drugoplasirana ekipa natjecanja slavila je u Gradskoj sportskoj dvorani u tri seta.

Naše odbojkašice u prvoj dionici pružili su solidan otpor favoriziranim suparnicama, ali je nakon toga Zadar ipak rutinski stigao do pobjede, rezultatom 23:25, 15:25 i 20:25.

Azena je u idućem kolu ponovno domaćin, a priliku za drugu ovosezonsku pobjedu imat će protiv odbojkašica Kostrene.

U 1. B HOL skupina sjever odbojkašice Velike Gorice poražene su u tri seta na gostovanju kod Medveščaka. U prvom i trećem setu vodila se velika borba, no, bodovi su na kraju ipak ostali domaćim igračicama (25:22, 25:14, 25:23).

U devetom kolu, 2. prosinca od 15 sati u Gradskoj sportskoj dvorani, Velikogoričanke dočekuju ŽOK Kaštel.

Uvjerljive partije nastavile su pružati odbojkašice Gorice u 2. HOL - skupina sjever. U četvrtom kolu stigle su do četvrte pobjede te su usamljene na vrhu ljestvice.

OK Brcko nije bio ravnopravan suparnik i naše odbojkašice su slavile s 25:13, 25:18 i 25:7.

HOK Gorica idući nastup ima 8. ili 9. prosinca, na gostovanju kod ŽOK Ivanec.

Odbojkaši Gorice dvoboj sedmog kola 2. HOL - skupina sjever igraju u utorak 27. studenog u Gradskoj sportskoj dvorani od 21 sat, protiv OK Sheeft.