Gorici Kup Zagrebačke županije

10.06.2017. / Sportska redakcija

Zamjenica župana Zagrebačke županije Nadica Žužak uručila pobjednički i veliki prijelazni pehar Hrvoju Jančetiću, kapetanu Gorice, koja je u petak navečer u Vrbovcu osvojila Kup Zagrebačke županije, pobijedivši domaćina 2-1. Pehar kapetanu Vrbovca uručio je gradonačelnik Denis Kralj.

Inače, bila je to zanimljiva utakmica u kojoj je domaćin zaslužio najmanje jedanaesterce, ali nije imao dovoljno sportske sreće. Gorica je povela u 20. Minuti pogotkom Prskala, koji je jedan odbijanac izbliza pospremio u mrežu. Vrbovčani vrlo brzo uzvraćaju iz prekida. Nakon kornera, kojega je projektilom iskosa izborio Domagoj Colarić, pred vratima Jurića najviši je Nikola Jendriš, koji glavom zakucava loptu u mrežu.

U 68. minuti u gužvi pred domaćim vratima iz trećeg pokušaja Žužul je uspio savladati Filipa Jendriša. Domaći su imali još dva, a gosti jednog „mrtvaca“, ali se rezultat nije mijenjao.

Utakmicu je, pred 300 gledatelja, vrlo dobro sudio Pajač iz Sv. Ivana Zeline. (FS)

FINALE KUPA NSZŽ
NK VRBOVEC – HNK GORICA 1:2 (1:1)
STRIJELCI: 0:1 Prskalo, 1:1 N. Jendriš, 1:2 Žužul
NK VRBOVEC: F. Jendriš , Uremović (Gomerčić), Malkoč (Tomić), Bradić (Medverec), Jendriš, J. Colarić (Pluščec), Boroša (Dodić), D. Colarić, Kokot, Čosić, Petak. TRENER: Ante Klarić
HNK GORICA: Jurić, Radoš, Jančetić, Žutić, Humeljak (Krizmanić), Prskalo (Sedlaček), Krsnik, Žužul, Serdarušić, Babok, Rašić. TRENER: Davor Mladina.

Gorici Kup Zagrebačke županije Gorici Kup Zagrebačke županije Gorici Kup Zagrebačke županije Gorici Kup Zagrebačke županije Gorici Kup Zagrebačke županije Gorici Kup Zagrebačke županije Gorici Kup Zagrebačke županije Gorici Kup Zagrebačke županije Gorici Kup Zagrebačke županije Gorici Kup Zagrebačke županije Gorici Kup Zagrebačke županije