Domaći poraz Kurilovčana u derbiju s Trnjem, Perica Vidak 'razmontirao' lidera

21.04.2021. / Damir Žbulj

Nakon iznenađujućeg gubitka bodova u Karlovcu nogometaši Kurilovca upisali su novi poraz, u velikom trećeligaškom derbiju s Trnjem, koje je ovim slavljem i preuzelo drugo mjesto na ljestvici.

Dvoboj 24. kola 3. HNL Središte na Udarniku je odlučen  20-ak minuta prije kraja, Antonio Marić svladao je Debijađija.

NK KURILOVEC: Jan Paolo Debijađi, Juraj Spudić, Antonio Bakula (Marin Sudar 46'), Antonio Ćosić, Mijo Šarić, Matej Adžić, Luka Sedlaček, Filip Dianežević (Niko Tolj 69'), Josip Marinić (Roko Krpan 84'), Marko Muahr (Filip Hodak 69'). Trener: Marko Pancirov.

Za 'ludnicu' na vrhu ljestvice pobrinuo se bivši trener Kurilovčana Perica Vidak i njegovo Lučko, spektakularnom 5:0 pobjedom nad vodećim Jarunom.

Vajdovčić je sredinom prvog poluvremena načeo goste, a Vedran Mesec je s dva pogotka do poluvremena usmjerio dvoboj. Mreže su mirovale do 70. minute, kad se ponovno ukazao Vajdovčić, a konačni rezultat postavio je Ivan Horvat.

Velika je ovo Vidakova pobjeda, najveća i najzvučnije od kada je ove zime velikogorički nogometni strateg stigao u Lučko.

Jarun je i dalje vodeći s 54 boda, koliko sada ima i Trnje, a momčad Marka Pancirova nakon remija i dva uzastopna poraza ima dva boda zaostatka.

U idućem kolu Kurilovec u subotu gostuje u Vrapču, Lučko igra u Petrinji, Trnje dočekuje Karlovac 1919, a Jarun igra doma protiv Dugog Sela.