Dinamo Hidrel iz ponora do pobjede

16.04.2018. / Sportska redakcija

Najefikasnija utakmica 21. kola Prve županijske lige odigrana je u Novom Čiču gdje je Dinamo Hidrel ugostio susjede iz Kobilića, Vatrogasac. U efikasnom susretu mreže su se zatresle čak osam puta, a više razloga za zadovoljstvo bilo je u domaćim redovima, jer Dinamo Hidrel je nakon velikog preokreta došao do pobjede od 5:3.

Igrači vatrogasca nošeni navijačkom skupinom Browning do 39. minute dvama zgodicima Marka Novaka i jednim Ivana Lucina na opće iznenađenje okupljenih gledatelja poveli su s 0:3. No, u posljednjoj minuti prvog dijela Dinamo Hidrel smanjuje preko Vedrana Brebrića, da bi u nastavku susreta u potpunosti preokrenuli rezultat u svoju korist. Amel Pudić i Petar Godinić do 51. minute vraćaju stvari na početak, da bi Marko Rus pogotkom iz jedanaesterca te Dominik Mršić ostavili goste bez ijednog boda.

Pobjedom se Dinamo Hidrel bodovno izjednačio sa Slogom koja je remizirala protiv Kloštra.

1. ŽNL, 21. KOLO
NK DINAMO HIDREL – NK VATROGASAC 5:3 (1:3)
STRIJELCI: 0:1 Novak (16), 0:2 Novak (34), 0:3 Lucin (39), 1:3 Brebrić (44), 2:3 Pudić (47), 3:3 Godinić (51), 4:3 Rus (69- 11m), 5:3 Mršić (85)
NK DINAMO HIDREL: Budimir, Sabljak, Jambrešić, Brebrić (od 50. Žugaj), Rus, Pudić, Đuksi, Godinić (od 75. Blažević), Horvatić (od 46. Balenović), Kuzmić. TRENER: Stiven Žitnik
NK VATROGASAC: Krvarić, Šošić, Muhić, Kadoić (od 74. Lihtar), Ćavar (od 31. Mihinica), Mirenić (od 64. Šimek), Ivkić, Kontić, Novak (od 79. Dilberović), Barišić, Lucin. TRENER: Nino Matković