Bruno Škrinjarić istrčao rezultat karijere za broncu u Osijeku

08.04.2018. / Damir Žbulj

Maraton klub Velika Gorica nastupio je na osječkom Ferivi polumaratonu s muškom i ženskom ekipom te ostvario zapažene rezultate.

Jasminka Zvonar je dionicu istračala s vremenom 1:41:10 što joj je bilo dovoljno za deseto mjesto ukupnog poretka i zlatnu medalju u kategoriji Ž50.

Lana Pečnik je završila na 26. poziciji (1:51:11) i na petom mjestu kategorije Ž35.

Renata Horvatek je kroz cilj prošla kao 32. s vremenom 1:54:40 te kao četvrta u kategoriji Ž50.

Bruno Škrinjarić je s vremenom 1:20:50 osvojio izvrsno treće mjesto ukupnog poretka, kao i srebro u kategoriji seniora.

Škrinjariću je ovo najbolji rezultat karijere.

Slavio je Mađar Tamas Nagy (1:13:30), dok je srebro pripalo Draženu Dinjaru iz AK Rudolf Perešin s vremenom 1:14:51.

Martin Pečnik je završio kao 62. (1:35:52) te kao 11. u kategoriji M35, dok je Danijel Trgovac ciljem prošao kao 76. s vremenom 1:38:54, što mu je bilo dovoljno za devetu poziciju u kategoriji M40.

Trkačice i trkači Maraton kluba Velika Gorica za dva tjedna nastupaju na polumaratonu u Rijeci.