Azena ostala bez šanse protiv razigranih Zadranki

06.11.2016. / Nefertum IT
Pobjeda protiv Olimpika donijela je dašak optimizma u redove Azene, koji je nažalost trajao tek tjedan dana. U sinoćnjem susretu protiv Zadra domaće odbojkašice po drugi su puta ove sezone razočarale malobrojne gledatelje nakon što su ih razigrane gošće porazile s uvjerljivih 3:0.

Gošće su iskoristile sve slabosti u igri domaće ekipe koja je djelovala poput razbijene vojske te su nakon 75 minute okončale susret u svoju korist. Tek u početku prvog seta domaće su igračice imale kakvu-takvu šansu, da bi u ostaku susreta Zadranke dominirale i lakoćom osvajale poene.

U rijetkim trenucima kada bi nanizale nekoliko uzastopnih poena domaće bi igračice serijom gluposti ponovno dozvolile gošćama da se odlijepe i završnicu svakog od tri seta mirno privedu kraju.