Antun Grozdek junak slavlja Lukavca u Lučkom, Kurilovčani nezadovoljni suđenjem u remiju u Vrbovcu

29.03.2023. / Damir Žbulj

Još jednu izuzetno važnu pobjedu ostvarili su nogometaši Lukavca, ovaj put na gostovanju kod Lučkog. Junak 0:1 slavlja bio je Antun Grozdek, koji je u 15. minuti zabio jedini pogotka na ovoj utakmici...

Lučko je do kraja susreta pokušalo doći do izjednačenja, ali je vratar Ante Anić, povratnik nakon odslužene suspenzije zbog žutih kartona, sačuvao gostujuću mrežu.

U početnoj postavi trenera Batovanje, uz Anića, bili su još i Marijan Grdenić, Josip Žuljević, kapetan Marko Grdenić, Alen Vidaković, Antonijo Vujičić, strijelac Grozdek, Sven Adžaga, Luka Povoljnjak, Luka Talan te Ante Banić. Početkom nastavka ušao je Domenik Quni, pola sata dobio je i Karlo Ostojić, a u finišu je ušao i Ivan Jurleta. Nedostajali su Luter, Humeljak i Matić.

Kurilovčani su u Vrbovcu uzeli bod, ali nisu u konačnici bilin zadovoljni ishodom, ali niti suđenjem Matije Spudića iz Ivanić-Grada.

Završilo je bez postignutih pogodaka, a Kurilovec je u 86. minuti ostao bez isključenog Stjepana Završkog.

Crveni karton zaradio je i trener Harambašić, nakon što je prigovorio na sudačke odluke te je nastavio protestirati i nakon završetka dvoboja.

U prvih 11 Kurilovca bili su Išek, Turkalj, Selman, Bakula, Pezo, Bolješić, Šarić, Završki, Resler, Ćosić i Pušić. Zadnjih 20-ak minuta priliku su dobili Blagoev, Saiti, Stojaković i Ivković, a na samom kraju dvoboja ušao je i Bradić.

Dinamo iz Odranskog Obreža nije se proslavio kod Samobora, a u 4:1 porazu jedini gol za goste zabio je Deni Bencetić.

U idućem kolu, u subotu od 16.30 sati, Kurilovec na Udarniku dočekuje trećeplasirano Lučko, u istom terminu Lukavec dočekuje još jednog bivšeg prvoligaša, Segestu, dok u Odranski Obrež stiže drugoplasirano Vrapče.