11.10.2010

Solin prekinuo pobjednički niz Gorice

Nogometaši Gorice upisali su ove nedjelje drugi poraz u sezoni na gostovanju u Solinu i time prekinuli niz od 5 pobjeda. Domaćini su savladali Goricu s rezultatom 2:0, a ključne su bile zadnje minute poluvremena. U 45. minuti Čelina je zabio prvi pogodak za vodstvo domaćina, a pobjedu je potvrdio Božinović jedanestercem u 90.minuti.

Iako su poraženi Goričani imaju bodovnu zalihu te se i dalje nalaze na vrhu 2.Hrvatske nogometne lige s 18 bodova. Momčad Lučkog približila im se pobijedivši «savske galebove» (MV Croatia) iz Slavonskog broda zauzevši tako drugo mjesto sa 16 bodova. NK Rudeš je treći s 15 bodova, a Vinogradar i Dugopolje četvrti i peti s 14 bodova.

Hoće li Gorica zadržati vodstvo na ljestvici znat ćemo sigurno 16.listopada kada na gradskom stadionu u 16h pred svojom publikom dočekuju Vinogradar koji nema još ni jednu gostujuću pobjedu. U isto vrijeme Lučko gostuje kod HAŠK-a koji je ove sezone upisao tek dvije pobjede. Podrška navijača svakako je dobrodošla, za subotu je najavljeno lijepo vrijeme, pa vas pozivamo da dođete pogledati dečke «na djelu».