27.02.2011

Slabo otvaranje nastavka sezone

Nogometaši Gorice u prvoj utakmici drugog djela sezone odigrali su izjednačeno s momčadi Mosora. Momčad iz Žrnovnice kraj Splita, koja se trenutno nalazi na 13. mjestu 2.HNL lige, otela je tako Goričanima dva boda zbog kojih će vjerojatno pasti na drugo mjesto tablice.

Goričane je u vodstvo doveo Bajto u 4.minuti i s istim rezultatom od 1:0 završilo je prvo poluvrijeme. Drugi dio utakmice nije bio obilježen prilikama Gorice i kad su već svi u glavi imali završetak od 1:0, Mosor izjednačuje pogotkom Repića minutu prije kraja.

Susret Lučkog i Vukovara 91' odgođen je za utorak, a nakon njega će se sa sigurnošću znati pada li Gorica s «trona». Gorica u sljedećem kolu kod kuće dočekuje Dugopolje, četvrtu momčad lige.