20.02.2011

Rukometašima i rukometašicama po bod

Rukometaši Gorice na gostovanju u Buzetu okončali su susret 26:26, a rukometašice Gorice protiv Zameta odigrale su 17:17 kod kuće.

U 18.kolu hrvatske rukometne Premijer lige Goričani su na gostovanju u Istri odigrali neriješeno protiv momčadi Buzeta 26:26. Tokom prvog poluvremena momčad Tome Mesarova držala je prednost nad domaćinima uz najučinkovitijeg Seferovića koji je do isteka 30. minute postigao 6 golova. Na poluvremenu rezultat je bio 11:13, a i u drugom dijelu Goričani su držali prednost od par pogodaka do same završnice.

Tri minute prije kraja utakmice domaćini su uspjeli izjednačiti na 24:24, a potom braća Vozab postavljaju rezultat na 24:26. Posljednje minute ipak su odlučile o podjeli bodova. Nakon šuta domaćeg igrača Šunjića Buzet stiže na minus jedan, a u posljednjoj minuti Buzet izjednačuje preko  dosuđenog sedmerca. S osvojenim bodom više Goričani su sada na 7.mjestu ljestvice.

Rukometašice Gorice su također remizirale protiv Istrijanki. U 12.kolu 2. ŽRL Zapad na domaćem terenu odigrale su 17:17. Goričankama je ovo druga neriješena utakmica ove sezone, nakon koje drže 4.mjesto.