14.12.2010

Rukometašice Gorice dobile Ivanić, odbojkaši poraženi

Rukometašice Gorice u posljednjoj utakmici kod kuće pobijedile su ekipu Ivanića 21:15.

Pretposljednja ekipa 2.HRL Zapad nije puno mogla protiv odlične Gorice koja je ovom pobjedom učvrstila treću poziciju na ljestvici. Za kraj jesenskog dijela natjecanja Goričanke očekuje susret protiv Senie. Ekipa iz Senja s 10 bodova, i još neodigranom utakmicom 10.kola, drži 6.mjesto

Odbojkaši Gorice nisu uspjeli iznenaditi odlične Karlovčane ,te je OK 4 rijeke pobijedio 0:3 u setovima. Gosti su lako dobili prvi set 15:25, da bi drugi bio mnogo duži i neizvjesniji, ali se ipak završio u korist gostiju s 30:32. Treći set Karlovčani su dobili 19:25.

S ukupno 4 pobjede i 6 poraza Gorica je polusezonu završila na 7.mjestu 2.međužupanijske lige Centar.