09.12.2010

Rukometaši Gorice odigrali predzadnju utakmicu Premier lige

Rukometaši Gorice sinoć su odigrali predzadnju utakmicu Premijer lige porazivši goste iz Splita 31:28.

U neizvjesnom susretu protiv ekipe EMC Splita, momčad trenera Mesarova imala je dosta posla s nezgodnim protivničkim suigračima, što se na poluvremenu i vidjelo kada je semafor pokazivao 16:16. No, na sreću, 14 minuta prije kraja Gorica je uspjela povesti s tri razlike što gosti nisu uspjeli stići.

U posljednjoj utakmici na domaćem terenu Goričani su tako upisali petu ovosezonsku pobjedu, te se s 12 bodova nalaze na 9. mjestu. U subotu se igraju utakmice 15.kola Premijer lige, ujedno i posljednje prije zimske stanke, te ako ne bude većih iznenađenja, Goričani bi trebali ostati među prvih deset momčadi

U srijedu, 7. prosinca u Zadru u 19 sati.