10.02.2011

Pula, Tuzla, pa doma

U jučerašnjoj pripremnoj utakmici protiv mađarskog prvoligaša Goričani su izgubili 1:0.Utakmica je bila obilježena čvrstom igrom i nije trajala punih 90 minuta. Ferencvaros se inače nalazi na 3.mjestu mađarske 1-lige, a u Medulini su u ponedjeljak svladali i Slaven Belupo isto s ovakvom minimalnom pobjedom.

- Ferencvaros je jedan klub s dugom tradicijom i velikim iskustvom, utakmica je bila dobra i na kraju smo zadovoljni igrom, sad nas očekuju još utakmice protiv Pule i Slobode iz Tuzle - prokomentirao je Matija Dvorneković.

Inače, nogometašima Gorice ovo je treća pripremna utakmica u Medulinu.

Prvi dan priprema, u subotu, Goričani su odigrali 1:1 sa Željezničarem, bosanskohercegovačkim premijerligašem kojem je to bio zadnji dan priprema. Gol za Goričane postigao je Perić u 17', a Željezničar je izjednačio u 31.minuti.

S momčadi Budućnosti koja se trenutno nalazi na 13.mjestu Premijerlige BiH Goričani su odigral dobru utakmicu i pobijedili ih 1:4. Nakon što je Budućnost povela 1:0, razigrani Hajduk tri puta im je zatresao mrežu, a Marošević je zabio i četvrti pogodak, te se taj rezultat nije mijenjao u drugom poluvremnu.