20.01.2011

Prve pripremne utakmice nogometaša i rukometaša

Pripreme za nastavak drugog dijela debitantskih sezona ovih su dana zaokružili prijateljskim utakmica nogometaši HNK Gorice te rukometaši RK Gorica.

HNK Gorica je jučer remizirala s NK Radnik iz Sesveta rezultatom 2:2. Da vodeća momčad druge lige ima široku lepezu igrača na raspolaganju pokazalo je što su svakih 30 minuta se izmijenile tri kombinirane momčadi na terenu te je tako na travnjak istrčalo ukupno 30 igrača HNK Gorice. Teren jedino nisu isprobali Sabljak, Menzl, Bajto, Pek, Dvorneković, Celčić i Konjević. Sesvečani su poveli u ranoj fazi utakmice, ali je pogocima Mijatovića i Maroševića do kraja poluvremena rezultat se preokrenuo. U 70-tim minutama Sesvete su ipak izjednačile.

Rukometaši Gorice potegnuli su do Dugog sela i tamo pobijedili domaću momčad rezultatom 28:27. Na terenu se pogocima iskazao Ante Đelalija sa sedam pogodaka, a valja reći da je igrački kadar ove momčadi u stanci između polusezona ostao nepromijenjen. 11 momčad Premijer lige nastavak sezone započinje 5. veljače na gostovanju u Karlovcu čiju su momčad Karlovačke banke u otvaranju sezone Goričani pobijedili s 4 pogotka prednosti.