14.03.2011

Pobjede košarkaša i odbojkaša

Odbojkaši Gorice u 19.kolu 2.međužupanijske lige Centar lako su svladali ekipu Ogulina 3:0.

Borbu na domaćem terenu Velikogoričani su poveli dobivši prvi set s 11 razlike, ne dopustivši gostima da im se previše približe. U drugom setu razlika je bila još veća, a treći je samo zapečatio pobjedu Velikogoričanima kojima je ovo sada peta pobjeda za redom. Odlična serija posljednjih pet susreta i dalje ih drži na 6.mjestu. Ovog vikenda slijedi susret protiv OK Croatije, trenutno prvoplasirane momčadi. Iako je Croatia favorit, nedavno je izgubila od Petrinje, pa je i u utakmici s odlično raspoloženom Goricom sve moguće.

Nakon Rudeša i Siska KK Gorica izborila je i treću uzastopnu pobjedu pred kraj natjecanja u A-2 ligi Centar. Rezultatom 62:59 pred domaćom publikom pobijedila je KK Maksimir. Ova pobjeda pridonijet će Goričanima na zadržavanju na sredini ljestvice, a na rasporedu za vikend je posljednja gostujuća utakmica i to protiv Mladosti.

Vijestima iz košarke dodajmo kako je VG Basket prekinuo crni niz od četiri uzastopnih poraza. Na gostovanju kod KK-a Univers porazili su domaćine s 69:50.