02.02.2011

Pobjeda protiv Stupnika prije odlaska na pripreme

U posljednjoj pripremnoj utakmici prije odlaska u Medulin nogometaši Gorice pobijedili su Stupnik 2:1.

Gosti su poveli u prvom poluvremenu, pa su u svlačionice igrači otišli s rezultatom 0:1. U drugom poluvremenu većina Goričana na terenu je bila iz «jesenskog» kadra, dobro uigrani domaćini tada su izjednačili pogotkom Crnova. Nakon prekršaja nad Hajdukom Mustafa Menzil lako je realizirao penal za konačnih 2:1.

U petak momčad Gorice putuje na drugi dio priprema koje će odraditi u Medulinu gdje su dogovorene 4 utakmice. Točan popis igrača koji putuju znat će se do petka.