15.11.2010

Pobjeda košarkaša, odbojkaši poraženi

Nakon četiri uzastopna poraza košarkaši Gorice uspjeli su upisati drugu pobjedu i to protiv Samobora 75:63.
Utakmica 6.kola odigrana je jučer u dvorani Srednjih strukovnih škola. Košarkaši pod vodstvom trenera Jenkača prvu četvrtinu su tijesno završili 16:15, no u druge dvije bili su bolji i učinkovitiji od Samoboraca (21:15, 26:13). Gosti su tek u posljednjoj četvrtini bili nešto bolji (12:20) no domaćini uz dobru igru nisu ispuštali vodstvo.

Ova pobjeda mogla bi biti dobar motiv igračima Gorice da odnesu pobjedu i u sljedećoj utakmici, te se tako s 9.mjesta uspnu barem još jedno mjesto na ljestvici. Momčad Rudeša s kojom igraju u 7.kolu nalazi se mjesto iznad njih, zbog bolje razlike koševa (Gorica ima –34, a Rudeš –30).

Vijestima iz sporta za kraj dodajmo kako su odbojkaši OK Gorica na domaćem terenu poraženi protiv momčadi Čazme 1:3 u setovima. I dalje sa 6 bodova nalaze se na 7.mjestu 2.međužupanijske lige centar. Novu priliku za bodove imat će ovaj vikend u Ogulinu.