01.11.2010

OK Gorici poraz, Azena pobijedila

Momčad odbojkaškog kluba Gorica upisala je drugi ovosezonski poraz ove nedjelje, izgubivši 0:3 od gostiju iz Zagreba, odbojkaškog kluba Medicinar.

Utakmica 5.kola 2.međužupanijske lige u početku je bila izjednačena sve dok gosti nisu poveli pred kraj seta s tri razlike i zadržali tu prednost završivši set s 22:25.

U drugom setu gosti vodili od početka, ali pred kraj su Goričani izjednačili na 25:25,i nakon toga osvojili još jedan poen. No, iako vidno umorni, igrači Medicinara ostali su sabraniji uspjeli dobiti drugi set 26:28. Treći set završio je 25:27.

MOK Gorica s dvije pobjede i dva poraza trenutno je na 6.mjestu ljestvice, a sljedeći vikend gostuju u Varaždinu kod OK Žerek, koji također ima isti omjer dobivenih i izgubljenih utakmica.

Vijestima iz odbojke dodajmo da su igračice Azene odnijele pobjedu na gostovanju u Kaštelima 1:3 u setovima (26:28, 25:20, 12:25, 26:28). S dvije pobjede i dva poraza na 7.su mjestu, i sljedeće bodove tražit će ovoga vikenda, na domaćem terenu, protiv Puljanki koje su trenutno predzadnje u natjecanju Superlige.