22.11.2010

Novi porazi kuglača i košarkaša

Košarkaški klub Gorica s gostovanja kod Rudeša vratio se s novim porazom, isto kao i kuglači KK Radnika.

U  prvoj četvrtini Gorica se još dobro držala, no ubrzo su domaćini nametnuli tempo koji nisu uspjeli pratiti, te su prednost imali na kraju svake četvrtine (23:22, 13:12, 19:11, 18:14). Peti poraz sezone smjestio ih je na 10.mjesto ljestvice.

U nedjelju igraju protiv Siska koji bilježi poraze posljednje četiri utakmice, te i jedna i druga momčad ima motiv da se odmakne što dalje od začelja ljestvice, no tko će bit spremniji i odnijeti pobjedu tek ćemo vidjeti.

Kuglači Radnika također nisu imali sreće na posljednjem gostovanju. Utakmica protiv Velebita završila je rezultatom lošim po «šljakere» 6:2 (3458:3280). I sljedeća utakmica donosi teškog protivnika, momčad iz Novske koja je trenutno 4. u 1. HKL-u.