21.11.2010

Loše kolo za gorički rukomet

Rukometaši Gorice na gostovanju kod Siscie izgubili su 23:22. Tri minute prija kraja utakmice rezultat je bio 23:19 za Sisčane, a Goričanima u naletu jednostavno je ponestalo vremena za novi bod.

Iako je utakmica završena tijesnom pobjedom domaćina, Siščani koji su i na poluvremenu vodili 12:10 ipak su više kontrolirali situaciju tijekom cijele utakmice i uspjeli izboriti pobjedu. Goričani koji su ponovo izgubili «za dlaku», nakon 11 odigranih utakmica Premijer lige nalaze se na 13.mjestu. Jaki protivnici proteklih kola svakako su pridonijeli crnom nizu od 5 izgubljenih utakmica za redom, no do odlaska na zimski odmor još su 4 utakmice.

Sada Goričane očekuju susreti protiv Bjelovara (27.11 dvorana srednjih strukovnih škola), Poreča, EMC Splita i Arena Jadrograda u kojima imaju priliku ponovno pobijediti što im nije pošlo za rukom od 9.listopada kada su nadigrali Moslavinu.

Rukometašice Gorice su pak upisale drugi ovosezonski poraz također na gostovanju. Težak poraz doživjele su protiv ekipe Orijent Presoflexa i to 31:19 (16:7), te je sada na 4.mjestu 2. hrvatske rukometne lige-zapad. 28.studenog igraju kod kuće protiv Rovinja, koji se s tri pobjede i tri poraza nalazi na 8.mjestu.