16.01.2011

Košarkaši Gorice doma protiv Bosca

Košarkaši Gorice prvi put u ovoj godini igraju na domaćem terenu. Večeras u 21h u dvorani srednjih škola očekuje ih susret 13.kola A-2 lige Centar. U goste im dolazi zagrebački Bosco.

Prošli tjedan Goričani su porazom protiv karlovačkog Šanca otvorili sezonu. Nakon isteka zadnje četvrtine rezultat je bio izjednačen 70:70, no u nastavku domaćini su uspjeli izboriti pobjedu završivši utakmicu na 83:76.

Podsjetimo se, Goričani su jesenski dio natjecanja završili s pobjedom protiv Kaptola 78:89 i završili na 7.mjestu. Momčad Bosca zimu je dočekala na 4.mjestu ljestvice, završivši prvi dio sezone s tri uzastopne pobjede, pa je neupitno da Goričane večeras čeka težak protivnik, no sve je moguće. Vrata dvorane otvorena su za sve posjetitelje.