22.05.2010

JK Pinky na tri natjecanja

Judo klub Pinky svoje članove je nedavno poveo na tri natjecanja u Ljubljanu, Samobor i austrijski Zeltweger, a i s ovih natjecanja judaši su se vratili s nekoliko medalja.

Na međunarodnom turniru „ Judo pokal Šiška 2010 “ koji je okupio 100 natjecatelja u konkurenciji mlađih kadeta i kadetkinja, pod vodstvom Ibrice Mušinovića, nastupile s Marija Ivanjko (5.mjesto) i Dorotea Janković (bez plasmana).

Kup državnosti 2010 u Samoboru bio je mjesto susreta 250 natjecatalje iz 21 kluba. Članovi JK Pinky postigli su sljedeće rezultate: (27 kg) Dominik Petrović 7. mjesto, (30 kg) Kristijan Vlahek 3. mjesto.(32 kg) Iva Vuksan 3. mjesto, (40 kg) Stephanie Eldić 2. mjesto, (27 kg) Dorian Farkaš 5. mjesto, (27 kg) Sven Rožić 5. mjesto, (30 kg) Mirko Alilović 7. mjesto. (66 kg) Marko Lukinić bez plasmana, (73 kg) Filip Strmečki 3. mjesto, (81 kg) Nikola Karnas 5. mjesto, (90 kg) Ivan Marijanović bez plasmana. Sportaše su vodili treneri Dino Kulić i Sanja Delladio.

U Austriji na turniru kadeta do 17 godina nastupili su (50 kg) Boris Vlahović s osvojenim 3. mjestom, (60 kg) Marko Drašković osvojio je 3. mjesto, a u konkurenciji do 73 kg Tomislav Karnas bio je najbolji dok je Dominik Bagarić osvojio 3. mjesto. Mladi judaši nastupali su pod vodstvom Marine Drašković.