
Odra: Bus naletio na sedmogodišnjeg dječaka i teško ga ozlijedio
27.02.2019. / Redakcija
ZET-ov autobus u utorak je u Odri naletio na sedmogodišnjeg dječaka koji je ostao teško ozlijeđen te je prevezen u Kliniku za dječje bolesti u Klaićevoj, piše 24 sata.
Kako navode, dječaka je oko podneva udario autobus linije 166 koji prometuje relacijom Donji Dragonožec- Glavni kolodvor, a do naleta je došlo netom što je nesretni dječak stupio na pješački prijelaz koji se nalazi u Odranskoj ulici.
Prema informacijama 24 sata, iz ZET-a su kazali kako se više dječaka naguravalo uz kolnik nakon čega je jedan od njih završio na cesti. Vozač ga je pokušao izbjeći, ali nije uspio.
Sedmogodišnji dječak u naletu autobusa zadobio je teške tjelesne ozljede te njegovo stanje za sada nije poznato, a više će se znati uskoro.
Zadnje objavljeno

Velika Buna nastavila pobjeđivati i kao lider čeka iduće kolo na svom terenu

Zbog radova posebna regulacija prometa na području općine Kravarsko

Suzbijanje komaraca odgođeno zbog loših vremenskih uvjeta

Učenici i nastavnici Zrakoplovne škole obnovili povijesni avion Morava L-200 D, želja je uređenje nacionalnog Muzeja zrakoplovstva na otvorenom

Lazinci osvojili Kup MNL Turopolja i Posavine za prvi trofej u povijesti: Nagrada za sav naš trud, rad i zajedništvo

Zvucima baroknih instrumenata u Velikoj Mlaki započeo Festival drvenih kapela Sancta Barbara
