24.01.2011

Azena pala na 5.mjesto, odbojkaši pobjedili

Odbojkaši Gorice odlično su otvorili nastavak natjecanja u 2.međužupanijskoj ligi. U prvoj ovogodišnjoj utakmici pobijedili su goste iz Petrinje 3:0 u setovima (25:20,25:21, 25:20). Goričani su tako došli do novih bodova koji ih i dalje drže na 7.mjestu. Krajem tjedna čekaju ih nove «borbe» i to na gostovanju kod momčadi OK Totovca.

Odbojkašice Azene ovog puta nisu bile te sreće. Domaća ekipa Mladost bila je bolja i izborila pobjedu 3:1 u setovima. Nakon prvog izgubljenog seta (25:21) Azenašice su uspjele drugi set osvojiti s većom prednosti (16:25), no u nastavku Mladost je ipak bila sabranija i osvojila sljedeća dva seta (25:23, 25:21). Nakon što je Azeni Mladost «otela» bodove 10.kola Superlige, velikogoričke odbojkašice zasjele su na 5.mjesto ljestvice.