11.09.2013

Žuta majica Turopolja

U današnjem pregledu trofeja „Žuta majica Turopolja“ donosimo poredak igrača u 4. kolu, dok ćemo poredak igrača za 3. kolo (utakmice igrane u srijedu 4. rujna) objaviti nakon što utakmice u tjednu odigraju HNK Gorica, te Udarnik i Klas, kako bi svi igrači bili u jednakom položaju.

4. KOLO
10 bodova- Nikola Pavlica (NK Gradići)
8 bodova- Vedran Brebrić (NK Mraclin)
7 bodova- Josip Celčić (NK Klas)
6 bodova- Hrvoje Svekrić (NK Buna)
5 bodova- Josip Perić (NK Lomnica)
4 boda- Andreas Šejić (NK Turopolje)
3 boda- Mario Šandor (NK Gradići)

TRENUTNI POREDAK
17 bodova- Nikola Pavlica (NK Gradići)
12 bodova- Hrvoje Svekrić (NK Buna)
10 bodova- Siniša Ferenček (NK Polet), Karlo Težak (HNK Gorica)
8 bodova- Boris Konjević (NK Gradići), Neno Katulić (NK Polet), Vedran Brebrić (NK Mraclin)
7 bodova- Josip Mlinarić (NK Udarnik), Josip Celčić (NK Klas)
6 bodova- Mario Tadić (NK Mladost)
5 bodova- Robert Zlodi (NK Buna), Darko Riđošić (NK Meštrica), Josip Perić (NK Lomnica)
4 boda- Krešimir Barišić (NK Vatrogasac), Josip Grdenić (NK Lukavec), Andreas Šejić (NK Turopolje)
3 boda- Vedran Novosel (NK Turopoljac), Nikola Šimić (NK Dinamo Hidrel), Mario Šandor (NK Gradići)




Najave - Sport

U srijedu, 4. ožujka u Buzetu.
RK BUZET - HRK GORICA
U subotu, 7. ožujka u Gradskoj sportskoj dvorani.
ŽOK AZENA - OK KAŠTELA DC
U subotu, 7. ožujka u Zagrebu u 16 sati.
OK FORTIS VOLTA - OK VELIKA GORICA
U subotu, 7. ožujka u Zadru u 18 sati.
OK ZADAR - OK GORICA
U subotu, 7. ožujka u Sevetama u 15 sati.
NK SESVETE - HNK GORICA
U subotu, 7. ožujka u 15 sati na SRC-u Kurilovec.
NK UDARNIK - NK RADOBOJ

U nedjelju, 8. ožujka u 15 sati u Gradićima.
NK GRADIĆI - NK PONIKVE
NK VINOGRADAR - NK KLAS
U subotu, 7. ožujka u 15 sati.
NK BAN JELAČIĆ - NK SUTLA

U nedjelju, 8. ožujka u 15 sati.
NK LUKAVEC - NK NAFTAŠ IVANIĆ
NK POLET - NK CROATIA
NK SAVA (S) - NK MRACLIN

U subotu, 7. ožujka u 15 sati.
NK LOMNICA - NK RAKOVEC

U nedjelju, 8. ožujka u 15 sati.
NK BUNA - NK RUGVICA
NK MEŠTRICA - NK KLOŠTAR
NK MLADOST - NK TUROPOLJAC
NK DINAMO HIDREL -NK BRCKO
NK VATROGASAC - NK DUBRAVA
U nedjelju, 8. ožujka u Srednjoškolskoj dvorani u 16,30 sati.
KK GORICA - KK SPLIT
U nedjelju, 8. ožujka u Srednjoškolskoj dvorani u 19 sati.
HRK GORICA - RK UMAG