11.09.2013

Žuta majica Turopolja

U današnjem pregledu trofeja „Žuta majica Turopolja“ donosimo poredak igrača u 4. kolu, dok ćemo poredak igrača za 3. kolo (utakmice igrane u srijedu 4. rujna) objaviti nakon što utakmice u tjednu odigraju HNK Gorica, te Udarnik i Klas, kako bi svi igrači bili u jednakom položaju.

4. KOLO
10 bodova- Nikola Pavlica (NK Gradići)
8 bodova- Vedran Brebrić (NK Mraclin)
7 bodova- Josip Celčić (NK Klas)
6 bodova- Hrvoje Svekrić (NK Buna)
5 bodova- Josip Perić (NK Lomnica)
4 boda- Andreas Šejić (NK Turopolje)
3 boda- Mario Šandor (NK Gradići)

TRENUTNI POREDAK
17 bodova- Nikola Pavlica (NK Gradići)
12 bodova- Hrvoje Svekrić (NK Buna)
10 bodova- Siniša Ferenček (NK Polet), Karlo Težak (HNK Gorica)
8 bodova- Boris Konjević (NK Gradići), Neno Katulić (NK Polet), Vedran Brebrić (NK Mraclin)
7 bodova- Josip Mlinarić (NK Udarnik), Josip Celčić (NK Klas)
6 bodova- Mario Tadić (NK Mladost)
5 bodova- Robert Zlodi (NK Buna), Darko Riđošić (NK Meštrica), Josip Perić (NK Lomnica)
4 boda- Krešimir Barišić (NK Vatrogasac), Josip Grdenić (NK Lukavec), Andreas Šejić (NK Turopolje)
3 boda- Vedran Novosel (NK Turopoljac), Nikola Šimić (NK Dinamo Hidrel), Mario Šandor (NK Gradići)




Najave - Sport

U subotu, 18 travnja na igralištu u Mičevcu u 16,30 sati.
NK KLAS - NK DINAMO (OO)
NK KARLOVAC 1919 - NK UDARNIK
NK KUSTOŠIJA - NK GRADIĆI
U subotu, 18. travnja u 18 sati u Srednjoškolskoj dvorani.
KK GORICA - KK SPLIT
U subotu, 18. travnja u 20 sati u Gradskoj sportskoj dvorani.
ŽRK UDARNIK - ŽRK SAMOBOR 2

U nedjelju, 19. travnja u 18 sati u Gradskoj sportskoj dvorani.
OK VELIKA GORICA - OK SISAK
U nedjelju, 19. travnja s početkom u 17 sati.
NK JAMNICA - NK MRACLIN
NK LUKAVEC - NK TOP
NK POLET - SAVA (SH)
NK SAVA (S) - NK BAN JELAČIĆ
U nedjelju, 19. travnja s početkom u 17 sati.
NK SLOBODA - NK TUROPOLJAC
NK BUNA - NK RAKOVEC
NK MEŠTRICA - NK LOMNICA
NK MLADOST - NK OSTRNA
NK DINAMO HIDREL - NK VATROGASAC
U nedjelju, 19. trvanja na igralištu u Turopolju s početkom u 17 sati.
NK TUROPOLJE - NK KUPA
U utorak, 21. travnja na igralištu u Gradićima s početkom u 17 sati.
NK GRADIĆI - NK BISTRA
NK STRMEC - HNK GORICA (srijeda, 22. travnja)