Nova pobjeda Kurilovca

18.04.2019. / Sportska redakcija

Proljetna berba bodova u Kurilovcu nastavljena je i u današnjem susretu protiv Ponikva. Čvrsta i na trenutke pregruba momčad iz Gajnica poražena je s 3:1. sasvim zasluženo, jer domaća je momčad bila bolja većim dijelom utakmice. Pogotovo u prvom dijelu u kojem gosti nisu ozbiljnije zaprijetili vrataru Demi.

Domaća je momčad povela već u šestoj minuti preko Hrvoja Humeljaka. Tik pred odlazak na odmor iskusni Marin Matoš je povisio na 2:0. Od tog šoka gosti se nisu uspjeli oporaviti, a sve njihove nade da u Kurilovcu možda mogu do preokreta uništio je nakon sedam minuta igre u drugom dijelu Mislav Čunčić, koji je zakucao loptu u mrežu nemoćnog gostujućeg vratara Orlovića. Jedino što su gosti uspjeli bilo je doći do počasnog pogotka preko Banovca.

Iako trener Perica Vidak nije bio odviše zadovoljan prikazanom igrom, najvažnija su tri boda kojima je kurilovečki trećeligaš zadržao pozitivan rezultatski niz.

3. HNL, 26. KOLO
NK KURILOVEC – NK PONIKVE 3:1 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Humeljak (6), 2:0 Matoš (45), 3:0 Čunčić (52), 3:1 Banovec
NK KURILOVEC: Demo, Čunčić, Rajić, Kelava, Povoljnjak (od 55. Krsnik), Roginić (od 52. Banović), Humeljak, Slunjski (od 76. Sedlaček), Spudić, Šarić, Matoš. TRENER: Perica Vidak
NK PONIKVE: Orlović, Brcko, Kurbalić, Štimac, Banovec, Bartolić, Miklečić, Katić, Kahlina (od 61. Markušić), Jedvaj, Kopljar (od 70. Gusković). TRENER: Hrvoje Pipinić

Nova pobjeda Kurilovca Nova pobjeda Kurilovca Nova pobjeda Kurilovca Nova pobjeda Kurilovca Nova pobjeda Kurilovca Nova pobjeda Kurilovca