
Prenatalna yoga kojom ćete pripremiti tijelo i duh za porod
Prenatal yoga namijenjena je trudnicama, a cilj je podržati ovo posebno i čudesno razdoblje u životu žene kroz vježbe dubokog disanja i vježbanje prilagođeno trudničkim potrebama.
Uz ovu tehniku možete jačati čitavo tijelo, poraditi na fleksibilnosti mišića i mobilnosti zdjelice, ramena i kralježnice kroz položaje koji su sigurni za trudnice te poboljšati disanje, kako biste pripremili tijelo i um za porod.
U svaki sat uključena je trudnička meditacija i vizualizacija, kroz koju ćete se povezati s bebom i otkloniti strahove vezane uz trudnoću i porod.
Ako se već niste uključile, nije kasno, jer novi termin je već u petak 15. ožujka s početkom u 17:30 sati.
Cijena je 150/140 kn za jednom tjedno a 220/200 kn za 2 puta tjedno. Niža cijena je za nezaposlene i trudnice na porodiljnom.
Za sva dodatna pitanja javite se u inbox Yoga VG studija, napišite mail na butoracbrankica05@gmail.com ili nazovite na 0955768116.

FOTO Pokazna vježba civilne zaštite u Velikoj Gorici: Snage spremne za svaku kriznu situaciju

U Vukovinu stiže vodeći Turopoljac, Polet u Buševcu dočekuje Gradiće, u Novom Čiču gostuje Kupa, a Posavec u Leknenom igra s Turopoljem

Trogir stiže u goste, Mišković ima jasan cilj: Zahtjevna utakmica, koja traži od nas fokus i visoku razinu izvedbe od prve do zadnje minute

Miloloža: Igramo kod kuće, sve je na nama, a podrška s tribine uvijek je dodatni motiv

Mali vrtićanci iz Selnice Šćitarjevske obilježili Svjetski dan kravate

Katja Matković Mikulčić predstavlja zbirku priča „Prašina na knjigama”
