23.08.2010

4 pogotka za početak sezone

Velika Gorica je drugoligašku sezonu počela kao iz bajke, visokom pobjedom od 4:0 nad protivnicima iz Mosora, verzirane drugoligaške ekipe. Na noge su domaćini u crveno-crnim dresovima gledatelje prvi puta digli u sedmoj minuti, kad je Konjević odlično iskoristio ubacivanje Celčića. Do 2:0 su Goričani stigli s bijele točke, nakon prekršaja Žrnovničana nad Dvornekovićem. Upravo je on u 45 minuti i realizirao taj kazneni udarac.

Dvorneković je nastavio s vrhunskom igrom i u drugom poluvremenu, a u 53. minuti namješta loptu za pogodak Konjevića za 3:0. Za konačnih 4:0 akcija i opet kreće od Dvornekovića, lopta je ovog puta bila za Peka, kojem je ostalo realizirati pogodak. Treba još spomenuti da je Mosor od 60. minute igrao s igračem manje, jer je nakon drugog žutog kartona isključen Juras - piše sportnet.hr o prvoj utakmici nove sezone.

Dodajmo da je utakmicu pratilo 500-tinjak navijača, a uz dobru igru nogometaša HNK Gorice kroz sezonu ta brojka će zasigurno rasti.